top of page

Blog

příběhy, dobrodužství a tipy 
vše na jednom místě

Svatební focení na hřebenu Malé Fatry

Když mě Ingrid oslovila, že chce svatební focení na Malé Fatře, moje srdce zaplesalo! Ingrid i Honza mají oba toulavé boty. Jednou je najdete na severu zeměkoule, jindy zase v srdci Evropy. Proto bylo jasné, že Ingrid nepřekousne focení v zámeckém parku, ale musí vyrazit někam na hory. Ideálně na více dní. A tak bylo.


Tři dny po jejich svatbě jsme si dali sraz ve Varíně, naložili jsme se do jednoho auta a vyrazili směr Terchová. Z Terchové pěkně nahoru na hřeben. Pár hodin před západem jsme se vyklopili na hřebeni a pokračovali k Chatě pod Chlebom. Focení jsme měli v plánu až další den, ale když jsme měli ještě dvě hodiny do západu, počasí nádherné a chatu kousek, tak jsme se rozhodli udělat několik fotek hned. Rychlá převlíkačka na turistické stezce, stejně rychlý make-up a šup fotit. Na chatu jsme dorazili ve svatebním, zvedla se vlna nadšení a vykulených očí. Všichni do jednoho byli nadšení, že fotíme svatbu na horách! Je to prostě boží, to musíte uznat.

Ráno jsme vstávali před východem slunce tak, abychom východ zachytili těsně pod hřebenem. Bylo to kouzelné. Nikde nikdo, krásné letní ráno, radost a nadšení, že nám vše vyšlo. Celé dva dny jsme si neskutečně užili.

Ingrid chtěla co nejvíce přirozené fotky, nic nuceného ani zbytečně přeplácaného. Vyšlo to!bottom of page