top of page

Napište mi!

Rezervujte si svůj termín.

Využijte, prosím, formulář níže. Ráda vám zašlu veškeré informace.

Následně se můžeme sejít osobně nebo online. Popovídáme si, probereme vaše představy a zjistíme, zda si vzájemně sedíme. Je velmi důležité mít na svatbě člověka, se kterým jste na stejné vlně.

Zavazuji se chránit a respektovat vaše soukromí. Vaše osobní údaje použiji pouze k poskytování produktů a služeb, které jste ode mě požadovali. Souhlasíte s tím, abych vás za tímto účelem kontaktovala a souhlasíte s obchodními podmínkami.

Děkuji za zprávu. Odpovím vám co nejdřív to půjde. Nejpozději do 45 hodin.

Jaké jsou další kroky

hory_ikony-03.png
1. Napište mi email

Nejdříve mi napište email o tom kdo jste, jaká je vaše představa o svatbě, vaše místo svatby a nezapomeňte zmínit i datum.

2. Pošlu vám nabídku

Zašlu vám email, kde najdete všechny důležité informace a cenovou nabídku.

3. Schůzka

Spolu naplánujeme osobní nebo online schůzku, abychom se lépe poznali, zjistili, zda si sedneme a vy měli prostor se ptát na věci, které vás zajímají.

4. Rezervujte si své datum

K oficiální rezervaci termínu je potřebná podepsaná smlouva a úhrada rezervačního poplatku ve výši 30% z ceny svatebního focení.

5. Neomezené konzultace a podporu pří plánování

Po rezervaci termínu máte možnost využít mé letité zkušenosti s focením svateb. Pokud budete chtít, pomůžu vám s časovým harmonogramem, dám vám tipy jak udělat svatbu uvolněnou a doporučím vám skvělé dodavatele.

6. Svatební den

Všechno fotím. V průběhu obřadu zůstávám potichu a snažím se být neviditelná, abych zachytila vše tak, jak se odehrává. Hledám neopakovatelné momenty a v případě, že mne budete potřebovat, budu tam. Provedu vás focením nenuceně a pohodově.

7. Vaše fotografie

Pár dnů od svatby vám zašlu první fotografie. Celou fotogalerii obdržíte během 4–10 týdnů, podle vytížení svatební sezony.

bottom of page