top of page

Blog

příběhy, dobrodužství a tipy 
vše na jednom místě

Dobrodružná svatba na hřebenu Velké Fatry

Punkový elopement na Velké Fatre. Takto bych jednou větou popsala svatbu Kamči a Luboše. Oba jsou oba velcí sportovci, kteří jsou na horách v svém volném čase. Mají spolu už dvě děti, btw Kamča v době svatby byla v sedmém měsíci. Jejich přání bylo udělat si svatbu podle sebe a užít si ji!

A jak to vše teda proběhlo? Kamču s Lubošem jsem poprvé potkala v jižním sedle pod Rakytovom. Pak jsme seběhnutí k útulni Limba, kde se chystali a čekalo se na pani starostku. Šaty zavěšené na turistické holi, převlíkaní v útulni, česání na lavičce, místo svatebních koláčků housky se sýrem a místo dortu byla buchta. K našemu překvapení pani starostka dorazila nahoru Ladou Nivou. Místo plánovaného obřadu, na vrchole hory Rakytov, jsme museli změnit, kvůli mlze, větru a medvědici s malým medvídětem. Nakonec se obřad uskutečnil v závětří, na úbočí hor, kde se také nakrojila "svatební dort".

Byl to pro mne neskuteční zážitek a také první den, kdy jsem stihla nafotit elopement i být hostem na jiné svatbě.

Byli jste neskuteční!

#svadbavelkafatra #svatbavhorach #svatbavprirode #svadbanahorach #svadbavprirode #svatebnidennahorach #svatebnifotografostrava #svadobnyden #horskasvatba #elopementvelkafatra # dobrodruznasvatba # destinacnisvtaba #svatbanaslovensku


bottom of page