top of page

svatební fotoBlog

příběhy, dobrodužství a tipy 
vše na jednom místě

Co je to Elopement?
Líbilo by se vám mít svatební obřad na chatě hluboko v lesích, jen s těmi nejbližšími, nebo byste si radši obuli pohorky, sbalili batoh a vyrazili na východ slunce, kde by vám na cestu svítily hvězdy a Mléčná dráha? Nebojte se snít. Tady máte možnost si vše zařídit dle svých představ a nebudete v tom sami. Ráda vám pomůžu.

O co se vlastně jedná?


Je to svatba, dobrodružní svatba, která je přesně podle vašich představ. a na kterou jen tak nezapomenete. Představte si, že si vyberete vaše vysněné místo, například Rozsutec v Malé Fatre, Baltské moře nebo kdekoliv, kde vás napadne. Sbalíte si svatební šaty, deku, víno, přibalíte kytici na batoh (nebojte, vydrží pořád krásná!) a vyrazíte si říct svatební slib.Nevíte, zda je to ideální řešení právě pro vás?


Dobrodružné svatby nebo výpravy za focením jsou ideální volbou pro páry, které chtějí prožít výjimečný a neopakovatelný zážitek. Nezáleží na tom, zda se chcete vydat na hřeben do Jeseníků nebo sledovat východ slunce v Alpách. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, toto je cesta pro vás.


A jak to vše naplánovat?


Jsem tu pro vás. Od prvotního nápadu, přes nalezení nejlepšího místa pro dobrodružství, vytvoření harmonogramu, který vám bude ušitý na míru, zkrátka full servis, abyste to vše zvládli lehce a bez zbytečného stresu. Připravila jsem přehledný návod, jak na to a také pár tajných tipů, triků, o které se s vámi podělím. O tom více v dalším článku.Comments


bottom of page