top of page
50278166431_cb6acb85ec_6k.jpg

nabídka svatebního focení pro rok 2023

fotím.

lásku a štěstí.

​Věřím, že souhra nevěsty a ženicha s fotografem, vždy přináší krásné okamžiky zachycené na fotkách. Velmi ráda zdokumentuji váš svatební den a zachytím jak nejlépe dovedu momenty, na které budete vzpomínat do konce života.

Adel&Tom-102.jpg

filosofie.

přirozeně a s důvěrou.

Jsem dokumentární fotografka. Prostřednictvím fotografií vyprávím příběhy. Pozoruji okolí, vnímám atmosféru a přirozeně zachycuji okamžiky života, které zobrazuji na fotografiích. Hodnota fotografie není v dokonalém pózování a hvězdném stylingu. Je to o vás, o úpřimném úsměvu, láskyplném doteku, autentických okamžicích, lásce a radosti. Nebojte se, pokud si nebudete jistí, ráda vás focením příjemně provedu, popovídáme si, projdeme se. Ve chvílích nejistoty se na mne můžete obrátit.

Nevěřím, že se dá celý svatební den zachytit na 200 fotografiích. Kolem vás se odehrává spousta drobností, které dotvářejí atmosféru dne a byla by škoda o tyto momenty přijít. Proto ode mne dostanete fotek mnohem více, aby vše bylo dokonalé.

Zahradnici-21.jpg

setkání.

 

Prolomí ledy nejistoty mezi mnou a vámi. Věřím, že když mě poznáte, důvěra mezi námi vzroste. Potom, když se uvidíme na svatbě, nebudu pro vás cizí člověk, ale kamarádka, která vám ráda pomůže a poradí. Budete pak mnohem uvolněnější, přirozenější a ve větší pohodě.

Bara&Tom-734.jpg

svatební den - 12h.

 

předsvatební schůzka

max 12 hodin focení  

min. 400 – 700 upravených fotografií 

USB + leporelo

klientská online galerie

cca 50 fotografií do týdne od svatby 

slideshow z vybraných fotografií

zapůjčení fotoaparátu Instax

kompletní služba má hodnotu

25. 000,-

svatební den - 10h.

předsvatební schůzka

max 10 hodin focení   

min. 400 – 600 upravených fotografií 

USB + leporelo

klientská online galerie

cca 50 fotografií do týdne od svatby 

slideshow z vybraných fotografií

zapůjčení fotoaparátu Instax

kompletní služba má hodnotu

22. 000,-

svatební den - 5h.

předsvatební schůzka

max 5 hodin focení

min.  120 – 300 upravených fotografií

USB + leporelo

klientská online galerie

cca 20 fotografií do týdne od svatby 

slideshow z vybraných fotografií

zapůjčení fotoaparátu Instax

kompletní služba má hodnotu

16. 000,-

elopement nebo dobrodružná svatba

předsvatební schůzka

min.  150 – 300 upravených fotografií.

USB + leporelo

klientská online galerie

cca 30 fotografií do týdne od svatby 

slideshow z vybraných fotografií

kompletní služba má hodnotu

od: 16.000,-

cena se odvíjí od lokality focení, délky focení, ubytování, příp. povolení nebo fotolicence.

rezervace.

Je provedena podepsáním smlouvy, osobně nebo na dálku.

Při podepsání smlouvy je potřebné uhradit rezervační poplatek ve výši 30 % z ceny svatebního focení. Rezervační poplatek bude odečten od ceny svatebního focení. Rezervační poplatek je nevratný.

Cestovní náklady jsou v okolí Ostravy zdarma. Pro vzdálenější lokality jsou 10 Kč/km.  Ostrava - vaše místo svatby - Ostrava.

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte mě.

fotoeditorial-209.jpg

otázky, které by vás mohly zajímat.

kdy vám odevzdám všechny fotografie ?

Fotografie se vám snažím odevzdat co nejrychleji. ​U předsvatebního focení je to do 2 týdnů, u svatebního focení 4 – 10 týdnů. Záleží na na období, ve kterém fotografie zpracovávám.

jak vám odevzdám fotografie ?

Všechny upravené fotografie, vám předám na USB ve dvou složkách. V první složce budou všechny fotografie v plné kvalitě, připraveny pro tisk. Ve druhé složce budou fotografie zmenšené, které jsou vhodné pro sociální sítě nebo web.  USB a vybrané vytištěné fotografie dostanete v leporelu, ručně vyrobeném v Česku. Všechny fotografie navíc dostanete v klientské online galerii, abyste se mohli o fotky podělit se svými nejbližšími. Galerie je, samozřejmě, soukromá.

proč vám odevzdávám fotografie ve dvou rozlišeních ?

Fotografie v plném rozlišení jsou vhodné pro tisk, ale jejich velikost je opravdu veliká. Pro sociální sítě nebo web se plná velikost fotografií moc nehodí. Načtení samotné fotografie je delší a facebook či instagram kvalitu fotografie automaticky degraduje, aby zmenšil velikost fotky. Aby vaše fotografie byly dokonalé i na sociálních sítích, mám pro vás připravenou i druhou, indentickou, sadu fotografií, ale v menším rozlišení. To znamená, že fotografie má menší velikost ale kvalitu má nejlepší možnou, pro zobrazení na sociálních sítích či webu.

zůstanete na svatbě s námi déle pokud bude potřeba ?

​Samozřejmě zůstanu, a moc ráda. Každá další hodina fotografování má hodnotu 2.000,-.

můžeme si u vás objednat fotoknihy ?

Ano, můžete. Výběr fotografií můžete nechat na mně, nebo si fotografie můžete vybrat sami. Následně pro Vás vytvořím náhled, jak bude fotokniha vypadat. Pokud se Vám bude líbit, kniha půjde hned do tisku. Pokud budete chtít něco pozměnit, není žádný problém. Vše doladím tak, abyste byli naprosto spokojeni.

proč je smlouva důležitá a koho chrání ?

​Smlouvu se snoubenci uzavírám pokaždé. I když si vzájemně důvěrujeme, jsem přesvědčena, že je dobrá mít ochranu pro obě strany. Se smlouvou máte jistotu profesionálního přístupu, záruku dodání kvalitních fotek v domluveném termínu. Tzn. že fotky, které jste si objednali určitě dostanete. Kdyby jste chtěli něco ve smlouvě dovysvětlit, můžeme si zavolat a probrat vše osobně. 

jak a kde probíhá předsvatební schůzka ?

Osobní schůzka probíhá zejména v Ostravě. Pokud zrovna cestuji, jsem schopná se s Vámi domluvit i jinde. V případě, že nemáme možnost se sejít osobně, ráda Vás poznám přes Facetime nebo Skype.

jak dlouho archivuji vaše fotografie ?

Všechny vaše fotografie archivuji po dobu 1 roku od jejich odevzdání. Proto Vás prosím, nezapomeňte si fotografie zálohovat.

co je to .raw a proč ho neposkytuji ?

​Formát .raw je doslovně surová fotografie. V tomto formátu je fotografie ukládaná fotoaparátem, a musí projít následným procesem expozičních a barevných úprav a retuší. Každá fotografie, kterou odevzdám projde kompletním postprocesem.

V dnešní digitální době můžeme fromát .RAW považovat za nevyvolaný kinofilm, který jsme kdysi nosili na vyvolání do fotolabu. Fotografie v tomto formátu nejsou vhodné pro běžné použití, proto je nikdy neposkytuji. Důvodem je ochrana mé autorské tvorby.

bottom of page