top of page

milá slova.

fotoeditorial-143.jpg

I really recommend Renata! We had a photo session in mountains and she was very helpful from the beginning on! She helped us to pick a nice sport, she organised the transfer and all the important details. She guided us through the photosession in very natural way. With her you really feel like beeing on a trip not like on photosession. And the best are the beautiful pictures! They are just breathtaking!

Petra & Mario

Nika&Dan-166.jpg

Jsme velmi rádi, že jsme Renču oslovili, aby zvěčnila náš svatební den. Fotky jsou nádherné, přirozené a zachycují přesnou atmosféru, která panovala. Samotná Renča je hrozně příjemná a sympatická, focení bylo uvolněné a přátelské. Věřím, že to určitě nebylo naše poslední setkání. :)

Nikol & Dan

Sabina&Martin (410 of 480).jpg

Oslovit Renču, zda by mohla sdílet náš svatební den jako fotograf, bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Komunikace mezi námi byla bez problémů, domluvily jsme se na všem, co jsme obě potřebovaly, také s hosty (dospělými i dětmi) umělá perfektně pracovat. Renča je velmi přátelská a milá osoba, která nikoho do ničeho nenutí, a přesto na fotkách vypadáte skvěle. Párové focení by se dalo přirovnat k hodinové procházce, která je ale zpříjemněna dobrou náladou a ještě k tomu ji máte nádherně zvěčněnou. Všechny fotky jsou krásné, ostré, vystihují danou chvíli a hlavně jsou svěží! S manželem se na ně koukáme opakovaně a naše dcera je miluje!

Doporučujeme všemi deseti.


Sabina & Martin

Bara&Tom-724.jpg

If you´re looking for a person who would fit to your wedding day as the closest friend and on top of that, has an amazing taste for the right moment and the shot, I´d definitely like to recommend Renáta Linartová. More than well spent money for absolutely adorable pictures - she made me - the worst fotogenic person in the world - look beatiful and that is the one dream every bride has. And the way she works makes you forget that she is taking any pictures. I consider choosing Renáta as our photographer as my best wed-planning decision!

Bára & Tom

Marie&Lukas (182 of 270)_websize.jpg

Velice děkujeme za fotografie z našeho svatebního dne! Jsme moc rádi, že se nám podařilo najít přesně to, co jsme chtěli. Velmi příjemné, přirozené a pohodové focení nás bavilo. Fotky jsou krásné a vyjadřují přesně ty emoce, se kterými jsme den prožili. Renča je velmi hodná, empatická a vstřícná. Moc za všechno děkujeme! :)

Mája & Lukáš

Zahradnici-80.jpg

Svadba je na roztrhanie, preto som si svadobné fotenie naplánovala až 2 dni po svadbe, na horách pri východe a západe slnka, len sami v divočine. Renáta splnila všetky moje potrhlé nápady a pridala ešte svoju vlastnú iniciatívu. Nebojte sa vymýšlat.Ani jeden sme sa nikdy profesionálne nefotili. Fotenie nakoniec bola len krásna prechádzka bez zbytočných póz. Renáta sa stala svedkom našeho života a ani jeden z nás si nevieme predstaviť, že na jej mieste by stál niekto iný.

Ingrid & Honza

Misa&Oto-24.jpg

Focení s Renčou bylo super! Fotili jsme se brzy ráno, při východu slunce a i přesto, že manžel chvilkami usínal, tak jsme si to moc užili a fotky jsou perfektní! Renča má skvělý přístup, je hrozně milá, takže určitě doporučujeme! :)

Míša & Oto

Hedvika&Roman–fullsize (360 of 482).jpg

Renču jsme si vybrali, aby nafotila naší svatbu, a opravdu jsme si nemohli vybrat lépe. U takové akce především oceníte, když víte, že se na toho člověka můžete absolutně spolehnout, a to jsme u Renči opravdu mohli.

Vše proběhlo naprosto bez sebemenšího zádrhelu - veškerá komunikace, předsvatební schůzka (jelikož má zkušenosti s mnoha svatbami, tak nám i v mnohém poradila), na svatbě s lidmi komunikovala naprosto skvěle. Zároveň dokáže vycítit, co je komu ne/příjemné, dokáže předvídat problémy, na fotkách se celou dobu snaží zachytit vše podstatné, ale i ty drobné detaily, na které bychom si po letech bez fotek už nevzpomněli.
Často si ani nevšimnete, že vás už vyfotila, takže fotky jsou nenucené i u těch, kteří na focení nejsou zvyklí.

Renča je absolutní profesionál každým coulem, ale hlavně do focení dává jak svůj nesporný přirozený talent a získané znalosti, ale i duši a srdce.
Takže nejen nám ze svatby zůstaly opravdu nádherné fotky, u kterých jsme si mnozí zase nostalgicky opět zaslzeli, ale i skutečně dobrý pocit z celé zkušenosti.

Je úžasné, když lidé dělají, co je baví a v čem jsou opravdu dobří.
Mockrát děkujeme za všechno.


Hedvika & Roman

Kristy&Aleš (503 of 545).jpg

Renču jsme si pro svatební focení vybrali, protože se nám její tvorba moc líbila. Krom naprosto nádherných fotek a uvolněného focení musíme vyzdvihnout i to jaký je Renča člověk- milá, energetická, přátelská, vtipná a nám přišlo jako bychom na svatbě měli skvělou kamarádku, což jsme ocenili nejen my, ale i naši svatební hosté. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Vše bylo úžasné a my moc děkujeme, lépe jsme si opravdu vybrat nemohli. Určitě to není naposledy, co jsme Renátku o focení požádali ❤️

Kristy & Aleš

Nika&Jakub-159.jpg

Pri výbere svadobného fotografa sme mali určité predstavy, čo by mal spĺňať: že sa mu podarí spraviť fotky, ktore si radi budeme prezerať a vracať sa k nim, že zachytí kúsok "esencie" nášho dňa D, že bude mať nápady na fotky, tie štylizované i momentky a že sa pri ňom budeme cítiť príjemne. Renča naše očakávania nielen naplnila, ale dokonca v mnohých ohľadoch úplne prekonala:) fotky od nej majú svoj typický rukopis, ktorý krásne korešpondoval so štýlom svadby, sú originálne, zaujímavé, a to bez zbytočných rekvizit ci umelých poz. Už po pár minútach s Rencou sa cítite, že ste stretli dávnu kamošku a fotenie je príjemne, veselé a pohodove. Pre nás majú fotky nezameniteľnu atmosféru, ale potešili nás i reakcie okolia, niektorých ludi naše fotky dojali až k slzam-samozrejme v dobrom:) za to všetko krásne ďakujeme a sme radi, že sme natrafili práve na Rencu:)

Nika & Kuba

Kamila&Lubos – full size (124 of 205).jpg

Renča je velice ochotná a přizpůsobí se všelijakým podmínkám. Během naší svatby utvářela příjemnou atmosféru a snadno si nás získala. Výsledkem jsou krásné fotky, díky kterým si náš den snadno připomeneme. Moc děkujeme!

Kamča & Luboš

Renča je nejen skvělá fotografka, ale i úžasný člověk!! Hned jsme si sedli a naše svatební focení bylo báječné. Vše proběhlo přirozeně během procházky a povídání si, takže jsme nemuseli uměle pózovat, což ani jeden neumíme :-) Děkujeme za velmi příjemně strávený čas a naprosto úžasné fotky

Jana & Michal

Jana&Michal-513.jpg
Marketa&Ondrej-416.jpg

Renata is an open-minded friendly person who is great to have on your big day. The pictures she took for us are so nice not just because she is just a great photographer, but because we felt so comfortable with her, and taking pictures was fun for us.

For your money, you will get great pictures, more fun and friendly guest at your part .

Maki & Ondrej

Zuzana&Colin-11.jpg

Fantastic experience we had with my husband Colin. Renata is very professional with sense for details and more importantly very creative, patient and eye for story telling in one take. Her photos speak for themselves. It’s not posing for photo. It’s adventure, excitement, love, friendship. We felt very comfortable front of the camera, walked through the forest and got not only pictures by the end of the experience but felt relaxed and in love again. We will use her service again for next chapter of our life which will stay in our hearts for years and pictures will refresh our memories.

Zuzi & Colin

kristyna&radim-11.jpg

Jsem moc vděčná, že jsme si jako svatební fotografku vybrali právě Renču! Abychom se před svatbou více poznali a cítili se tak přirozeněji, zvolili jsme cestu předsvatebního focení, kde jsme si jen povídali, probírali detaily a ještě z toho máme spoustu krásných fotek! Díky předsvatebnímu focení jsme se cítili na svatbě s Renčou uvolněněji a ani jsme o ni celý den nevěděli. Ztratila se s davem a nám vznikly nádherné fotografie :)! Jsme rádi, že focení probíhalo přirozenou cestou a nemuseli jsme se uměle tvářit na fotoaparát. Předání fotografií proběhlo v daném termínu a ještě k tomu jsme dostali krásný balíček vytisknutých fotek. Reni, moc děkujeme za skvělou práci.

Kristy & Radim

bottom of page